بررسی پیراهن زنانه اونلی مدل ۸۸۲۵؛ طراحی و دوخت تمیز

بررسی پیراهن زنانه اونلی مدل ۸۸۲۵؛ طراحی و دوخت تمیز

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم یک مدل پیراهن مجلسی زنانه را به شما معرفی و آن را بررسی کنیم. پیراهن زنانه اونلی مدل ۸۸۲۵ به عنوان یک لباس مجلسی قیمت خیلی مناسبی دارد. اونلی یک برند دانمارکی است که در زمینه‌ی مد و زیبایی فعالیت می‌کند، البته با توجه به قیمت این محصول نمی‌توانیم به طور قطعی درباره‌ی اصالت آن صحبت کنیم،‌ اما به طور کلی این لباس برای مجالس و مهمانی انتخاب مناسبی است.

پیراهن زنانه اونلی مدل ۸۸۲۵

۳۰ %

۴۹۹,۰۰۰
۳۴۹,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

جنس این پیراهن برای مجالس و مهمانی مناسب بوده و پارچه‌ی آن کمی شاین دارد. مدل یقه‌ی لباس به شکل رومی است و یک بند هم دارد که می‌توانید آن را روی شانه قرار دهید یا اینکه آن را مخفی کنید و از لباس بیرون نیاورید. یک زیپ در کنار لباس دوخته شده که بلند است و به کمک آن می‌توانید به راحتی لباس را بپوشید یا در بیاورید.

نکته‌ی مهمی که در حین خرید این محصول باید در نظر بگیرید، سایزبندی آن است؛ سایزهای XS ،S و M رو سایت برای خرید موجود هستند، اما سایز مدیوم برای افرادی که سایز اسمال هستند مناسب است و در واقع جدول سایز این لباس استاندارد نیست. در حین خرید حتما به این موضوع دقت کنید.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با پیراهن زنانه اونلی مدل ۸۸۲۵، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو