بررسی هدفون بلوتوثی انکر Life P2i؛ یکی از بهترین‌ها

بررسی هدفون بلوتوثی انکر Life P2i؛ یکی از بهترین‌ها

هدفون بلوتوثی انکر Life P2i در این محدوده‌ی قیمتی اگر بهترین نباشد، بدون شک یکی از بهترین هدفون‌ها محسوب می‌شود که با وجود قیمت مناسب، از کیفیت صدای بسیار خوبی بهره می‌برد. در این ویدیوی کوتاه به بررسی این هدفون جذاب می‌پردازیم.

هدفون بلوتوثی انکر مدل Life P2i

۱,۴۳۵,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

صدای ارائه شده از این هدفون، در یک کلام فوق‌العاده است و از نظر بیس، تریبل و فرکانس‌های میانه با کیفیت بسیار خوبی روبرو هستیم. البته تفکیک صدای این هدفون کمی ضعیف‌تر است که با توجه به قیمت هدفون بلوتوثی انکر Life P2i، چنین ضعفی یک مشکل مهم به حساب نمی‌آید و در عوض با مزایای دیگری روبرو هستیم.

باتری استفاده شده برای این هدفون هم عالی است و چندان دغدغه‌ی تمام شدن باتری و شارژ کردن آن نخواهید داشت. در این هدفون خبری از تاچ‌پد نیست ولی در عوض می‌توانید از یک دکمه‌ی فیزیکی برای کنترل کردن آن استفاده کنید. مثلا از بین کارهایی که با این دکمه می‌توانید انجام دهید می‌توانیم به کم و زیاد کردن صدا، رفتن به آهنگ قبلی و بعدی، فعال کردن حالت‌های مختلف و دیگر موارد این‌چنینی اشاره کنیم.

  • بررسی گوشی گلکسی S23؛ رقیب مناسب مدل‌های پلاس و اولترا

از بین نقاط ضعف هم باید به براق بودن بدنه‌ی کیس اشاره کنیم که این یعنی به راحتی خط و خش و اثر انگشت را جذب می‌کند. از سوی دیگر کیفیت مکالمه هم عالی نیست و نسبت به دیگر ویژگی‌های این هدفون، حرف کمتری برای گفتن دارد. بنابراین در نهایت باید بگوییم که در این محدوده‌ی قیمتی دنبال خرید یک هدفون بی‌سیم هستید و کیفیت صدا اهمیت زیادی برای شما دارد، بدون شک این مدل را در بین گزینه‌های موردنظر قرار دهید.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو