بررسی مجموعه ۲۸ عددی دریل پیچ گوشتی باس مدل لایف استایل

بررسی مجموعه ۲۸ عددی دریل پیچ گوشتی باس مدل لایف استایل

اگر به دنبال خرید دریل باشید، با تنوع بالای مدل‌ها و برندها در بازار مواجه خواهید شد؛ بعضی از این مدل‌ها به صورت تکی و بعضی به صورت یک مجموعه‌ی چندتایی هستند. با وجود این موضوع، شاید برخی اوقات خرید کردن کمی برایتان سخت شود. در این ویدیو ما تصمیم داریم مجموعه ۲۸ عددی دریل پیچ گوشتی باس مدل لایف استایل را به شما معرفی و آن را بررسی کنیم تا بتوانید خرید راحت‌تر و مطمئن‌تری داشته باشید.

مجموعه ۲۸ عددی دریل پیچ گوشتی باس مدل لایف استایل

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

این مجموعه در یک کیف BMC ارائه شده است. داخل کیف دفترچه‌ی راهنما، رابط خرطومی، ۹ عدد سری بکس، رابط بکس، ۶ عدد سری پیچ گوشتی، رابط پیچ گوشتی، ۶ عدد مته، شارژر، باتری اضافه و خود دریل پیچ گوشتی باس وجود دارد. بدنه‌ی دستگاه از جنس پلاستیک فشرده است و قسمت‌های مشکی رنگ از جنس سیلیکون هستند. حداکثر سرعت حرکت آزاد در حالت سرعتی، ۱۳۵۰ و در حالت قدرتی ۴۵۰ دور در دقیقه است.

ولتاژ کاری دستگاه ۱۸ ولت است که توسط یک باتری لیتیوم یون تامین می‌شود. این دریل شارژی مجهز به گیربکس ۲ حالته است؛ قدرتی و سرعتی که با کلیدی که روی آن قرار دارد قابل تنظیم است. همچنین با فشار دادن کلید اصلی دستگاه سرعت دریل را هم می‌توانید کنترل کنید.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با مجموعه ۲۸ عددی دریل پیچ گوشتی باس مدل لایف استایل، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو