بررسی ماوس گیمینگ تسکو TM 755GA؛ گیمینگی که گیمینگ نیست!

بررسی ماوس گیمینگ تسکو TM 755GA؛ گیمینگی که گیمینگ نیست!

ماوس گیمینگ تسکو TM 755GA یکی دیگر از ماوس‌های ساخت برند پرطرفدار تسکو است که در بازار ایران به فروش می‌رسد. در این ویدیو از زوایای مختلف به بررسی این ماوس می‌پردازیم.

ماوس مخصوص بازی تسکو مدل TM 755GA

۳۰۵,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

بدنه‌ی این ماوس از پلاستیک مشکی مات تشکیل شده و در کل با بدنه‌ی بی‌کیفیت یا خاصی روبرو نیستیم. از نظر ارگونومی، ماوس گیمینگ تسکو TM 755GA واقعا عملکرد خوبی دارد و دست خیلی راحت روی آن قرار می‌گیرد و گودی کف دست را به خوبی پر می‌کند. به همین خاطر حتی برای استفاده‌های طولانی‌مدت هم دست را چندان خسته نمی‌کند. در کنار کلید‌های اصلی، دو کلید سمت چپ برای Back و Forward مورد استفاده قرار می‌گیرد و دو کلید زیر اسکرول برای افزایش یا کاهش حساسیت استفاده می‌شود.

طراحی استفاده شده برای ماوس گیمینگ تسکو TM 755GA در کل نسبتا ساده و مینیمال است و یک نوار RGB دور ماوس دیده می‌شود و این نورپردازی از طریق لوگوی تسکو هم به نمایش در می‌آید. مهم‌ترین محدودیت این نورپردازی این است که فقط رنگ‌های آبی، بنفش و قرمز را نمایش می‌دهد. همچنین نمی‌توانید عملکرد این نورپردازی را کنترل کنید. دقت ماوس به ۳۲۰۰ DPI می‌رسد که با توجه به قیمت این ماوس، چنین دقت پایینی اصلا عجیب نیست ولی باید خاطرنشان کنیم تسکو این مدل را به‌عنوان ماوس گیمینگ به فروش می‌رساند.

  • بررسی ماوس گیمینگ تسکو TM 765GA؛ ارزان‌ترین ماوس گیمینگ تسکو

بنابراین اگر دنبال استفاده از حساسیت بالاتری هستید، در همین محدوده‌ی قیمتی می‌توانید ماوس گیمینگ تسکو TM 765GA را خریداری کنید که دقت بسیار بالاتری ارائه می‌دهد.

ماوس مخصوص بازی تسکو مدل TM 765GA

ماوس مخصوص بازی تسکو مدل TM 765GA

۲۷۲,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که این ماوس، بهترین مدل اقتصادی برای گیمینگ نیست. اما برای استفاده‌های معمولی می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی باشد. بنابراین اگر برای استفاده‌های دیگر به دنبال خرید یک ماوس گیمینگ هستید، این مدل می‌تواند نیازهای شما را به‌خوبی برطرف کند.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو