بررسی ست کتری و قوری نوا مدل N2809؛ متریال و ساخت خوب

بررسی ست کتری و قوری نوا مدل N2809؛ متریال و ساخت خوب

همان‌طور که می‌دانید چای از نوشیدنی‌های پایه ثابت در خانه‌ی همه‌ی ایرانی‌هاست. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ست کتری و قوری نوا مدل N2809 را به شما معرفی کنیم. این محصول طراحی بسیار زیبایی دارد و برای استفاده‌ی روزانه می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. متریال استفاده شده در ساخت این ست کاملا حرفه‌ای است. اگر به این سبک قوری و کتری علاقه دارید، این محصول می‌تواند مناسب شما باشد.

ست کتری و قوری نوا مدل N2809

۶ %

۱,۷۹۰,۰۰۰
۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

ترکیب قوری شیشه‌ای با فیلتر سرامیکی و بدنه‌ی براق لعابی کتری نوا، ترکیب بسیار زیبایی را در کنار هم ایجاد کرده است. گنجایش کتری نوا ۲/۵ لیتر بوده و قوری هم یک لیتر ظرفیت دارد. دستگیره‌ی کتری از استیل با آبکاری طراحی شده است که محافظ هم دارد که از سوختن دست جلوگیری کند. برای دهانه‌ی کتری یک چکه‌گیر طراحی شده است. کتری نوا روی انواع اجاق‌های برقی، گازی و القایی قابل استفاده است. عیب این ست و البته تمام ست‌هایی که برند نوا تولید می‌کند، این است که کتری‌ها درب ندارند. روکش و لعاب این ست بسیار باکیفیت است، اما روی این محصول یک لک هم وجود داشت.

برای بررسی بهتر ست کتری و قوری نوا مدل N2809 و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو