بررسی ساعت هوشمند T55؛ بسیار ارزان ولی بی‌کیفیت

بررسی ساعت هوشمند T55؛ بسیار ارزان ولی بی‌کیفیت

ساعت هوشمند T55 به دلیل قیمت بسیار ارزانی که دارد، موفق شده در بازار ایران سروصدای زیادی راه بیندازد. در این میان طبیعتا چنین ساعتی قرار نیست ویژگی‌های شگفت‌انگیزی ارائه کند، ولی در هر صورت در این ویدیو به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا این ساعت ارزش خریدن دارد یا نه.

ساعت هوشمند مدل T55

۳۱۳,۰۱۰ تومان
مشاهده و خرید

همین ابتدا باید بگوییم که این ساعت ارزش خرید ندارد. زیرا با وجود اینکه قیمت بسیار پایینی دارد، ولی عملا این ساعت هوشمند یک اسباب‌بازی است. کیفیت نمایشگر آن بسیار بد است و احتمالا با نمایشگری بدتر از آن روبرو نمی‌شوید. کیفیت ساخت آن هم اصلا خوب نیست و همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، چرخ‌دنده‌ی کناری اصلا محکم نیست.

  • بررسی گوشی شیائومی ردمی ۱۲C؛ تازه‌وارد و همه‌فن‌حریف

بندهای سیلیکونی که در جعبه‌ی این ساعت قرار دارند، با طور باورنکردنی بی‌کیفیت هستند. بنابراین با خرید ساعت هوشمند T55، عملا فقط پول خود را دور می‌ریزید. در نتیجه اگر واقعا به دنبال خرید ساعت هوشمند هستید، کمی بودجه را افزایش بدهید و از بین گزینه‌های بسیار بهتر دست به انتخاب بزنید.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو