بررسی ساعت هوشمند مودیو MC88؛ کپی باکیفیت اپل واچ اولترا

بررسی ساعت هوشمند مودیو MC88؛ کپی باکیفیت اپل واچ اولترا

ساعت هوشمند مودیو MC88 یکی دیگر از مدل‌های فیک اپل واچ اولترا در بازار ایران است که با قیمت بسیار مناسبی به فروش می‌رسد. چنین مدل‌های طبیعتا قرار نیست از سنسورهای پیشرفته و امکانات نرم‌افزارهای پیشرفته‌ای بهره ببرند ولی برای خریداران این نوع گجت‌ها، کیفیت ساخت بالا و شباهت زیاد به مدل اصلی، اهمیت بسیار زیادی دارد. آیا این ساعت هم از کیفیت ساخت بسیار خوبی بهره می‌برد؟

ساعت هوشمند مودیو مدل MC88

۱۴ %

۱,۵۰۰,۰۰۰
۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

بر روی جعبه‌ی این ساعت هوشمند، به استفاده از نمایشگر ۲ اینچی آن اشاره شده و این یعنی با ساعت هوشمند بسیار بزرگی روبرو هستیم. همراه با ساعت، یک بند سیلیکونی باکیفیت و منعطف به دست شما می‌رسد که از طراحی بسیار جذابی بهره می‌برد. از بین امکانات ساعت هوشمند مودیو MC88 باید به پشتیبانی از زبان فارسی هم اشاره کنیم. بنابراین برای بهره‌گیری از نوتیفیکیشن‌های فارسی هیچ مشکلی نخواهید داشت.

در ضمن نباید پشتیبانی از قابلیت مکالمه را از قلم بیندازیم و کیفیت اسپیکر و میکروفون آن قابل قبول است. در اپلیکیشن ارائه شده برای ساعت هوشمند، به اطلاعات دریافتی از سنسورهای موجود در ساعت می‌توانید دسترسی پیدا کنید. مدل‌های فیک مبتنی بر گجت‌های مشهور، معمولا از سنسورهای بسیار دقیقی بهره نمی‌برند و ساعت هوشمند مودیو MC88 هم از این قاعده مستثنا نیست.

  • بررسی هدفون کیو‌سی‌وای T19؛ یکی دیگر از اقتصادی‌های محبوب

از نظر عمر باتری هم باید بگوییم که با هر بار شارژ، می‌توانید تا حدود ۱۰ روز از آن بهره ببرید. بنابراین با عمر باتری بسیار خوبی روبرو می‌شوید. در هر صورت این مدل فیک اپل واچ اولترا هم به لطف کیفیت ساخت خیلی خوبی که دارد، می‌تواند تقریبا تمام اطرافیان خریدار را فریب دهد و این یعنی به هدف اصلی خود دست یافته است. در نتیجه اگر به هر دلیلی به استفاده از مدل فیک باکیفیت یکی از مشهورترین ساعت‌های هوشمند اپل علاقه دارید، پس خرید ساعت هوشمند مودیو MC88 را توصیه می‌کنیم.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو