بررسی ترازو دیجیتال امرن مدل HN-286؛‌ طراحی و کیفیت ساخت خوب

بررسی ترازو دیجیتال امرن مدل HN-286؛‌ طراحی و کیفیت ساخت خوب

ترازوها یکی از ابزارهای پرکاربرد در سلامت جسم هستند که به شما کمک می‌کنند تا تناسب اندام خود را حفظ کنید. در این ویدیو قصد داریم ترازو دیجیتال امرن مدل HN-286 را به شما معرفی کنیم. این ترازو تا ۱۸۰ کیلوگرم وزن را محاسبه می‌کند و خطای سنجش کمی هم دارد.

ترازو دیجیتال امرن مدل HN-286

۶ %

۱,۰۴۳,۰۰۰
۹۸۰,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

منبع تغذیه‌ی این ترازو یک عدد باتری سکه‌ای است که روی خود دستگاه تعبیه شده است؛ البته این ترازو برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی به طور اتومات خاموش می‌شود. ابعاد ترازو دیجیتال امرن مدل HN-286 معادل ۳۰ در ۳۰ سانتی‌متر است و از یک شیشه به ضخامت ۶ میلی‌متر با ترکیب پایه‌های پلاستیکی ساخته شده است.

برای استفاده لازم است تا ترازو را روی یک سطح صاف و محکم به غیر از فرش یا موکت قرار دهید و روی آن بایستید، سپس وزن شما روی LCD ترازو نشان داده خواهد شد. ترازو دیجیتال امرن مدل HN-286 تا حداکثر ۱۸۰ کیلوگرم وزن را محاسبه می‌کند و دارای خطای سنجش ۱۰۰ گرم است. یک کلید سوئیچ واحد از کیلوگرم به پوند و استون در پشت دستگاه تعبیه شده که در صورت نیاز از آن می‌توانید استفاده کنید.

برای بررسی بهتر ترازو دیجیتال امرن مدل HN-286 و آشنایی بیشتر با آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو