بررسی اسپیکر کلومن K-S110؛ ظاهر جذاب و باتری ضعیف

بررسی اسپیکر کلومن K-S110؛ ظاهر جذاب و باتری ضعیف

اسپیکر کلومن K-S110 یکی از اسپیکرهای جذاب و خوش‌قیمت موجود در بازار است که در این ویدیو می‌خواهیم آن را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهیم تا ببینیم آیا خریدن این اسپیکر منطقی هست یا نه.

اسپیکر قابل حمل کلومن مدل K-S110

۲۷ %

۶۸۰,۰۰۰
۴۹۹,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

در نگاه اول، ظاهر جذاب و مدرن این اسپیکر مورد توجه زیادی قرار می‌گیرد و احتمالا کاربران زیادی به دلیل همین طراحی جذاب آن را خریداری می‌کنند. در دو سمت اسپیکر شاهد نورپردازی جذابی هستیم و در ضمن می‌توانید آن را در رنگ‌های متنوعی خریداری کنید. کیفیت ساخت آن هم واقعا خوب است و در این زمینه نمی‌توانیم به مشکل و ضعف خاصی اشاره کنیم.

مانند بسیاری از اسپیکرها، در بدنه شاهد تعدادی دکمه هم هستیم که مثلا برای خاموش و روشن کردن اسپیکر و کم و زیاد کردن صدا مورد استفاده قرار می‌گیرند. در کنار ورودی فلش مموری و کارت حافظه، امکان وصل کردن کابل aux هم به آن وجود دارد. برای شارژ کردن اسپیکر کلومن K-S110 باید از پورت microUSB استفاده کنید.

  • بررسی هدفون بی‌سیم Y2؛ پرطرفدار ولی بی‌کیفیت

یکی از مهم‌ترین نقاط ضعف اسپیکر کلومن K-S110، باتری آن است. به طور مشخص عمر باتری آن به نهایت ۲ ساعت می‌رسد و این عمر باتری مربوط به استفاده از اسپیکر با بلندی صدای ۵۰ درصدی است. بنابراین اگر بلندی صدا از ۵۰ درصد بیشتر باشد، عمر باتری از این مقدار هم کمتر خواهد شد. درون اسپیکر دو درایور ۵ واتی تعبیه شده که در مجموع صدای با توان ۱۰ واتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. کیفیت صدای دریافتی از آن هم معمولی است و در این زمینه ویژگی خاصی ندارد.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو