بررسی اسپیکر بلوتوثی KTS-1296؛ یکی از پرفروش‌ترین اسپیکرها در دیجی‌کالا

بررسی اسپیکر بلوتوثی KTS-1296؛ یکی از پرفروش‌ترین اسپیکرها در آقا خسرو

در صورتی که به دنبال یک اسپیکر بلوتوثی اقتصادی هستید، به احتمال زیاد به بخش پرفروش‌ترین‌های آقا خسرو نگاهی می‌اندازید. اسپیکر بلوتوثی KTS-1296 یکی از همین اسپیکرهای پرفروش است که در آقا خسرو ۱۰۳۹ کامنت برای آن نوشته شده و حدود ۸۶ درصد از خریداران، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند. اما آیا اسپیکر بلوتوثی KTS-1296 واقعا ارزش خرید بالایی دارد؟ در این ویدیو آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل KTS-1296

۶۲۹,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

اسپیکر بلوتوثی KTS-1296 در کنار قیمت مناسبی که دارد، از طراحی جذابی هم بهره می‌برد. در بخش جلویی شاهد دو نوار LED دایره‌ای شکل هستیم که در کنار روشنایی بالا، از افکت‌های مختلفی هم پشتیبانی می‌کنند و همین موضوع جذابیت ظاهری را دوچندان کرده است.

  • بررسی کیبورد گیمینگ رپو V500PRO؛ از ارزان‌ترین کیبورد‌های مکانیکی

در بدنه شاهد انواع و اقسام پورت‌های ضروری هستیم و در این زمینه با محدودیت خاصی روبرو نمی‌شوید. از همه مهم‌تر باید به وجود یک درگاه برای میکروفون اشاره کنیم. البته در نظر داشته باشید که همراه با این اسپیکر، میکروفون در اختیار شما قرار نمی‌گیرد و باید میکروفون را به طور جداگانه خریداری کنید. اما به طور کلی در این محدوده‌ی قیمتی، واقعیت این است که اسپیکر بلوتوثی KTS-1296 ارزش خرید بسیار بالایی دارد و در کل خرید آن را توصیه می‌کنیم.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

 

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو