بررسی استند لوازم آرایشی هیواد؛ مناسب نظم‌دهی به لوازم روزمره

بررسی استند لوازم آرایشی هیواد؛ مناسب نظم‌دهی به لوازم روزمره

استندهای آرایشی علاوه بر زیبایی، باعث نظم دادن به لوازم شما نیز می‌شوند و شما می‌توانید دسترسی سریع‌تر و راحت‌تری به آن‌ها داشته باشید. در این سری از ویدیوهای تلنت در دسته‌ی مد و زیبایی قصد داریم استند لوازم آرایشی هیواد مدل SH40 را به شما معرفی کنیم. این استند ۶ تکته بوده و طراحی مقاومی هم دارد. از این محصول برای نظم دادن به لوازم آرایشی روزمره‌تان می‌توانید استفاده کنید.

استند لوازم آرایشی هیواد مدل SH40

۷۹,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

استند هیواد ۶ تکه بوده و طراحی آن شفاف و بی‌رنگ است. نگران شکسته شدن آن نباشید، زیرا کاملا محکم ساخته شده است. طول، عرض و ارتفاع این محصول به ترتیب معادل ۱۳/۵*۱۰/۵*۱۰/۵ سانتی‌متر است؛ البته اگر کمی بزرگ‌تر بود، می‌توانست بهتر باشد. به طور کلی، این استند ۶ قسمت مربعی جدا از هم دارد. در مربع‌های بلندتر می‌توان انواع براش، مداد و رژ لب‌ها را قرار داد. در قسمت‌های کوتاه‌تر هم می‌توانید انواع کرم، کانتور، کانسیلر، رژ لب و ریمل‌هایتان را قرار دهید. در کل این استند طراحی بسیار مینیمال و جمع‌وجوری دارد و برای نظم دادن به لوازم آرایشی روزمره می‌تواند مناسب و کاربردی باشد.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر استند لوازم آرایشی هیواد مدل SH 40، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

آقا خسرو بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای آقا خسرو در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای آقا خسرو، به طور مستقیم از آقا خسرو کسب درآمد می‌کنند.

آقا خسرو به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به آقا خسرو بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو