با حرکت دادن یک چوب کبریت، حاصل هر دو معادله را یکی و برابر کنید!| نبوغ ریاضی ات را اثبات کن!

آزمون ریاضی جالب چالشی: آیا می توانید معادله را با یک حرکت اصلاح کنید؟ نابغه واقعی در حل تمرینات ریاضی به اسانی و در کمتر از 5 ثانیه این معمای ریاضی را حل خواهد کرد. با مجله خبری آقا خسرو و آزمون ریاضی جالب چالشی همراه شوید.

مثل همیشه، در مجله خبری آقا خسرو می‌توانید تمرین‌های ذهنی را که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شوند، بیابید. این بار شما را به حل یک معمای تصویری ریاضی دعوت می کنیم که توجه ها را به خود جلب کرده است. در این مورد، اکثر شرکت کنندگان به دلیل سطح بالای دشواری این تمرین ذهنی، دچار سردرد شدند. 21٪ موفق به پشت سر گذاشتن آن شدند در حالی که بقیه در اولین تلاش منصرف شدند.

شاید بپسندید:

آزمون ریاضی جالب چالشی

برای حل این معما تنها و تنها می توانید یک عدد چوب کبریت را حرکت دهید. قبل از شروع حل این معمای معادله ای، تصویر آن را در اختیارتان قرار می دهیم. معادله 3+5=6+8 را ارائه می دهد. اگر دقت کرده باشید کاملا اشتباه است. چرا میان دو معادله علامت مساوی گذاشته شده است، در حالی که حاصل چمع دو عبارت با هم یکی نیست/ بنابراین، شما فقط یک فرصت دارید که یک چوب کبریت را جابجا کرده و آن را اصلاح کنید.

مراقب این داده ها باشید! ما توصیه می کنیم یک کرونومتر در دسترس داشته باشید، زیرا محدودیت زمانی 5 ثانیه دارید. زمان شما از هم اکنون شروع شد.

شاید بپسندید:

آزمون ریاضی جالب چالشی

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون ریاضی جالب چالشی

متوجه نشدی؟ ما می فهمیم، که این آزمون و آزمون های مشابه تنها یک تمرین هستند و بواسطه آن می توانید ذهن و مغز خود را ورزش دهید. در ادامه یادداشت، راه حل را به اشتراک می گذاریم. اما قبل از آن بهتر است برای بار دوم شانس خود را برای حل آزمون ریاضی جالب چالشی امتحان کنید.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:

پاسخ آزمون ریاضی جالب چالشی: در تصویر زیر ما پاسخ را برای شما به اشتراک گذاشته ایم. پاسخ به همین اساسی بود و کمی دقت و تمرکز نیاز داشت تا به آن غلبه کنید. به کسانی که در زمان مشخص شده قادر به حل این آزمون شدند تبریک می گوئیم.

شاید بپسندید:اگه بتونی 5 تفاوت الاغ بامزه سمت چپ و راست رو پیدا کنی، باید برای خودت اسپند دود کنی!

پاسخ آزمون ریاضی جالب چالشی

شما می توانید آزمون ریاضی جالب چالشی را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت نیست!

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو