بازی ریاضی با چوب کبریت:ضریب هوشی خود را با حرکت دادن یک چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

بازی ریاضی با چوب کبریت: آیا فکر می کنید هوشمندی لازم برای حل این معمای چوب کبریت را در 8 ثانیه دارید؟ ضریب هوشی خود را تست کنید و خود را به چالش بکشید. فقط یک چوب کبریت را در این پازل پیچیده حرکت دهید. آیا می توانید آن را انجام دهید؟ امروز ما یک پازل ویژه برای به چالش کشیدن مغز شما داریم. پازل معادله ای است که جمع نمی شود: 0+1+2=7. آیا می توانید پاسخ صحیح را در 8 ثانیه بفهمید؟

تست‌های هوش، پازل‌ها و بازی‌های فکری مدت‌هاست که برای سنجش هوش و مهارت‌های حل مسئله مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع چالش ها در شبکه های اجتماعی رایج هستند و می توانند راهی سرگرم کننده برای سرگرمی خود یا دوستانتان باشند. این پازل خاص در نگاه اول راه حل واضحی ندارد، بنابراین مطمئناً به مغز شما تمرین خوبی می دهد. آیا می توانید آن را در کمتر از 8 ثانیه بفهمید؟ آن را امتحان کنید و ببینید چگونه کار می کند!

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از شیرهای تصویر، ویژگی اصلی شخصیتی خود را بشناسید!

بازی ریاضی با چوب کبریت

همان طور که اشاره شد قدرت مغز خود را با این پازل تست کنید. آیا آماده به چالش کشیدن هوش خود هستید؟ این بازی فکری از شما می‌خواهد که با دقت نگاه کنید و تمرکز کنید تا به راه‌حل درست برسید. برای حل معما، باید فراتر از بدیهیات فکر کنید و خلاقانه نگاه کنید. برای حل معادله چالش روز، فقط مجاز به جابجایی یک چوب کبریت هستید. آیا برای انجام چالش آماده اید؟

پازل ها فوق العاده سرگرم کننده هستند و راهی عالی برای تمرین ذهن ما هستند. آنها ما را به چالش می کشند تا از خلاقیت خود استفاده کنیم و برای حل آنها به جزئیات نگاه کنیم. ما باید متمرکز بمانیم و روی کار در حال انجام تمرکز کنیم تا بتوانیم یک پازل را کامل کنیم. برای اینکه واقعاً مهارت های خود را آزمایش کنیم، می توانیم سعی کنیم یک پازل را در مدت زمان مشخصی کامل کنیم.به عنوان مثال در بازی ریاضی با چوب کبریت  آیا می توانید بگویید کدام یک چوب کبریت باید در کمتر از 8 ثانیه جابجا شود؟

شاید بپسندید: دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

بازی ریاضی با چوب کبریت

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو زن زندانی که قاتل اند، قاتل شوهر خود است! او را شناسایی کنید!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی ریاضی با چوب کبریت

آیا موفق به حل معما شده اید؟ به صفحه بعد بیایید و پاسخ خود را بررسی کنید! این یک چالش هیجان انگیز است که مهارت های حل مسئله شما را مورد آزمایش قرار می دهد. در پذیرفتن آن تردید نکنید.  مطمئن باشید که از آن لذت خواهید برد! حرکت با بازی های فکری مطابقت دارد. حرکت دادن کبریت ها یک بازی قدیمی است که قرن هاست وجود داشته است. این شامل جابجایی یک یا چند کبریت در اطراف یک تخته برای ایجاد یک الگوی خاص است.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی ریاضی با چوب کبریت: وقت آن است که چالش مغز را حل کنیم! ما تصویری را در زیر ارائه کرده ایم که راه حل را توضیح می دهد. ما به شما که توانستید پاسخ 8+1-2=7 را پیدا کنید تبریک می گوییم!

بیشتر بخوانید:

بازی با چوب کبریت

امیدوارم از بازی ریاضی با چوب کبریت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

اگه خیلی باهوشی، سریع بگو صاحب عروسک کدومیکی از این دختر بچه هاست!؟

حکایت هر چه می گویم نر است می گوید بدوش !

اگه خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو