این جوون خوشتیپ قصد داره به یکی پیشنهاد ازدواج بده، اما کدومیکی از این سه زن مجرده!؟

آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد: در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری آقا خسرو یکی دیگر از آزمون ها و تست های جالب تصویری را با شما به اشتراک می گذاریم. در آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد باید شناسایی کنید که مرد تصویر با کدامیک از زنان تصویر می تواند ازدواج کند؟ آیا جرأت دارید که آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد را در کمتر از 3 ثانیه حل کنید. اگر آماده هستید با دقت تصویر آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد را مورد بررسی قرار دهید.

تیزبنی و جزئی نگری، نیازمند داشتن مهارت ها و توانائی های بالا است، لذا در صورتی که شما بتوانید این آزمون ها را در زمان مشخص شد حل کنبد، باید به نکته سنجی و هوش بالای شما آفرین گفت. پس تلاش کنید تا آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد را در 3 ثانیه رمزگشایی و حل کنید. چابکی ذهنی خود را آزمایش کنید و این معمای تصویری جالب را حل کنید. ما مطمئن هستیم که تنها افراد تیزهوش و نکته سنج می توانند آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد را حل کنند. با مجله خبری آقا خسرو و آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد همراه باشید.

احتمالاً بپسندید:

آزمون شناخت زن نوزاد دار

این معمای تصویری جدید که با عنوان آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو منتشر شده است، یکی از جالب ترین هاست و به همین دلیل در شبکه های اجتماعی بارها همرسانی شده است. لازم به ذکر است که از هر 10 نفر تنها 3 نفر موفق به یافتن پاسخ صحیح در زمان تعیین شده 3 ثانیه، شده اند.

حس می‌کنی داره بهت خیانت می‌کنه؟

اگه توی رابطه و ازدواج، شاهد تغییر رفتار و خیانت طرف مقابلت شدی، خیلی سخته که بخوای به رابطه ادامه بدی یا تمومش کنی. برای گرفتن این تصمیم و جلوگیری از خیانت، ابتدا باید نشانه‌های خیانت رو بلد باشی و بتونی به‌موقع تشخیص بدی. یک مشاور متخصص بهت کمک می‌کنه که از این سردرگمی دربیای

رزرو نوبت تلفنی با تعرفه دولتی

در آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد، شما چند زن را در مقابل یک مرد جوان مشاهده کنید. سوالی که در آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد مطرح است این است که جرد جوان قصد ازدواج دارد و می خواهد به یکی از این خانم ها پیشنهاد ازدواج دهد. اما نمی داند که کدامیک از این خانم ها مجرد است. به او کمک کنید که زن مجرد تصویر را شناسایی کنید. شما باید در آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد از تمام قدرت بینایی و دیکر توانایی خود استفاده کنید و زن مجرد را شناسایی کنید.

همان طور که اشاره شد، سعی کنید آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد را در مدت زمان 3 ثانیه حل کنید.

شاید بپسندید:

آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد

اگر در زمان 3 ثانیه اول نتوانستید پاسخ آزمون را پیدا کنید، باید گفت شما نیز جزو هفتاد درصد افرادی هستید که نتوانستند در تلاش اول،زن مجرد را شناسایی کنند. لذا به شما 5 ثانیه دیگر وقت داده می شود تا تصویر را با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار دهید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد: زن وسطی دارای نوزاد است. به پستانکی که همراه دارد دقت کنید. زن اول از سمت چپ نیز دست چپ خود را پنهان کرده است. احتمالاً در دست چپ خود حلقه دارد. لذا تنها دختری که مجرده زن سمت راست است. اما برخی دیگر معتقدند که زن اول از سمت چپ نیز با توجه به حرکات بدنی که دارد مجرد است. او قصد دارد توجه جوون رو به خودش جلب کند. بر همین اساس می شود گفت که هم زن اول از سمت راست و هم زن اولی از سمت چپ مجرد هستند. اما در نهایت باید گفت مرد توجه اش به سمت زن اول از سمت راست است، لذا احتمال اینکه به او پیشنهاد ازدواج دهد زیاد است.

احتمالاً بپسندید:

شناسایی نامزد مناسب مرد

امیدوارم از پاسخ آزمون شناسایی نامزد مناسب مرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: گربه ای در یک اتاق شش گوشه خوابیده است این گربه چند زاویه می بیند!؟

کدوم کلاه با بقیه متفاوته!؟ | اگه پیداش کنی آخر تیزبینا هستی!

کدومیکی از این خانم خوشکلا به نسبت دیگری پولدارتره!؟

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو