اگه خیلی زبل باشی، می تونی در یک نگاه نکته اصلی تصویر این فروشگاه را پیدا کنی!

آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه: پر کردن اوقات فراغت از طریق بازی های مختلف فکری همیشه دلچسب و جالب است. طرفداران این بازی ها در شبکه های اجتماعی بیشتر از هر مطلبی است. شاید دو عامل در این مسئله نقش اصلی و اساسی داشته باشد: این بازی ها از یک سو به خوبی می توانند اوقاغت قراغت افراد را پر کنند و از سوی دیگر زمینه خوبی را برای رشد و پرورش مهارت فردی و شناختی افراد فراهم می کنند.

به باور کارشناسان برای بالا بردن مهارت های شناختی، بالا بردن عملکرد و فعالیت مغز از طریق ورزش دادن آن بسیار مهم است. ورزش مستمر و منظم مغز می تواند علاوه بر بهبود عملکرد این عضو اساسی بدن، مانع از مبتلا شدن انسان در سنین کهنسالی و میانسالی به بیماری هایی همچون ضعف حافظه، فراموش و … شود. بنابراین آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه مجله خبری آقا خسرو و نیز دیگر بازی های فکری بهترین تمرین ورزشی برای مغز هستند.

مجله خبری آقا خسرو با عنایت و درک این موضوع نلاش می کند روزانه معماها و سوالات تصویری بسیاری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. شما می توانید با مراجعه به این وب سایت از جدیدترین و به روزترین مطالب در موضوعات مختلف به خصوص بازی های فکری مطلع شده و با حل کردن آنها، یک تمرین عالی برای مغزتان داشته باشید. با آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه با مجله خبری آقا خسرو همراه باشید. در صورتی که تیزبین باشی و دقت و تمرکزت بالا باشه، می تونی به راحتی اشکال یا نکته تصویر فروشگاه و افرادی را که در آن حضور دارند را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: حکایت گاوی که نان گدایی بخورد دیگر زمین را شخم نمی زند!

آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه

در تصویر آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه، شما با یک سوال هوش تصویری جالب روبرو هستید. تیزبینی و نکته سنجی شما حرف اول را برای رسیدن به پاسخ آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه می زند. شما باید بتوانید با کمک توانایی های شناختی خود در کمتر از 5 ثانیه اشکال یا نکته موجود در تصویر را شناسایی کنید.

آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه از آن جهت خاص و جالب است که بسیار ساده به نظر می رسد، اما تنها یک نگاه نکته سنج و تیز می تواند، این آزمون را رمزگشایی کند. در تصویر آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه آقا خسرو شما با یک تصویر از یک روز عادی در یک فروشگاه و افرادی که در صف صندوق فروشگاه ایستاده اند، روبرو هستید. همه چیز در نگاه اول شاید طبیعی باشد.اما اگر خوب نگاه کنید یک اشکال بزرگ و غیرطبیعی در تصویر آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه دیده می شود. آن چیست؟

آیا می توانید آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه را که بارها و بارها در فضای مجازی همرسانی شده است را حل کنید. با دقت به تصویر نگاه کنید! زمان 5 ثانیه شما از اکنون شروع شد!

شاید بپسندید:

آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه

اگر هنور  نتوانستید آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه را رمزگشایی کرده و منتظر یک فرصت دیگر هستید، 5 ثانیه دیگر به شما وقت داده می شود.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه: به نظر می رسد مرد وسطی واقعاً دارای مصدومیت نیست. چرا که در صورت مصدومیت سبد را در دستی قرار نمی داد که گج گرفته است!

شاید بپسندید:

شناخت نکته تصویر فروشگاه

امیدوارم از آزمون شناخت نکته تصویر فروشگاه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

 

 اگه تیز و زبلی، 3 تفاوت تصویر سگ شکاری رو پیدا کن!

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو