اگر تیزبین و باهوشی، سریع بگو که کدامیک از این کارت های شناسایی پلیس، جعلی است!؟

آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس: امروزه شبکه های اجتماعی در میان کاربران اینترنت محبوبت زیادی دارند. شاید این محبوبیت از آن جهت باشد که این شبکه ها توانسته اند زمینه را برای ارضای علایق و سلایق مختلف فراهم کنند. شما با صفحات متعددی در حوزه های مختلف در شبکه های اجتماعی مواجه می شوید که هر کس بر اساس علایق خود آنها را دنبال می کند. شاید بر همین اساس است که برخی معتقدند که می توان با کمک شبکه های اجتماعی، شخصیت افراد را شناخت.

چالش های تصویری توانسته اند بخش قابل توجهی از فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص دهند. شما برای پاسخگویی به این سوالات نیازمند آن هستید که از حواس پنج گانه و همچنین هوش خود به نحو احسن استفاده کنید. بنابراین چالش ها و معماهای تصویر علاوه بر به چالش کشیدن معماهای تصویری می توانند ذهن و مغز شما را ورزش دهند. ورزش مغز می تواند سبب رشد و توسعه مهارت های شناختی شما شوند. بر همین اساس مجله خبری آقا خسرو هر روز با جدیدترین و به روزترین سوالات هوش همانند آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس با شماست.

 

آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس

باید بدانید که آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس یکی دیگر از معماهایی است که توانسته است به خوبی توانائیهای شناختی و مغز شما را به چالش بکشد. دقت، تمرکز، تیزبین و تحلیل و ادراک شما می تواند کلید حل معماها و آزمون هایی شبیه آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس می باشد.

شما در آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس با سه سند هویتی از سه پلیس در آمریکا مواجه خواهید شد. در نگاه اول هیچ اشکال یا اشتباهی وجود ندارد. اما یکی از این استاد جعلی است و شخصی تلاش می کرده تا سند هویتی پلیس را جعل کند. اما اگر خوب دقت کنید، متوجه اشتباه در تصویر سند هویتی پلیس خواهید شد. یک ذهن خلاق و چشم تیز بین و هوش عالی می تواند در 3 ثانیه آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس را رمزگشایی کند. دلیل شما چیست؟

شاید بپسندید: آزمون تشخیص فرد ثروتمند: نکته سنجی خود را با شناسایی فرد ثروتمند تصویر اثبات کنید!

آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس

اگر هنوز به پاسخ آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس نرسیدید، بهتر است بیشتر به تصویر آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس نگاه کنید. اگر زمان بیشتر نیاز دارید، ما این زمان را به شما می دهیم. این بار در تلاش دوم 5 ثانیه فرصت دارید.

پاسخ آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس: به کارت اول از سمت چپ دقت کنید. نام ایالتی که این فرد در آن خدمت می کند ایلینویز (Illinois) است که به صورت اشتباه نوشته شده است. حتی نمونه امضا و امضا بر روی کارت متفاوت است. البته برخی به کارت سمت راست اشاره کرده اند. این افراد مدعی هستند که کارت استخوانی است و چون رنگ جوهر بر روی کارت وجود دارد، این کارت تقلبی است. هیچ جاعلی اشتباه ناشیانه کارت سمت چپ را انجام نمی دهد. شما چه فکر می کنید!؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص فرد احمق: در این تصویر زمستانی چه کسی خنگ تر و احمق تره؟

پاسخ شناخت کارت جعلی پلیس

امیدوارم از آزمون تشخیص کارت شناسایی جعلی پلیس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

اگر فکرمی کنی نکته سنجی، نکته عجیب تصویر دانش آموزان را در 3 ثانیه پیدا کن!

ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

شناخت قاتل فراری در رستوران: به پلیس کمک کنید تا قاتل زنجیره ای را در رستوران پیدا کند!

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو