اولین طرح شماتیک شیائومی 14 افشا شد

یکی از منابع آگاه بازار طراحی شماتیک شیائومی ۱۴ را پیش از معرفی رسمی، در شبکه اجتماعی ویبو چین به اشتراک گذاشته است.

هفته گذشته مشخصات شیائومی ۱۴ منتشر شد و حالا کاربران می‌توانند طراحی شماتیک موبایل جدید چینی‌ها را مشاهده کنند. این تصویر توسط منبع دنیای فناوری، Digital Chat Station، در شبکه اجتماعی چینی ویبو به اشتراک گذاشته شده است.

با وجودی که ممکن است طراحی نهایی دستگاه با طرح شماتیک منتشرشده تفاوت‌هایی داشته باشد، ولی طرح شماتیک طراحی احتمالی پرچمدار آینده شیائومی را نشان می‌دهد.

اولین طرح شماتیک شیائومی 14 افشا شد

طرح شماتیک شیائومی ۱۴

شیائومی ۱۴ ظاهراً قرار است با نمایشگر تخت با حاشیه‌های باریک در دسترس کاربران قرار بگیرد. دوربین سلفی در حفره وسط بالای نمایشگر جای خواهد گرفت.

در پنل پشتی دستگاه نیز ماژول مربعی‌شکل دوربین قابل رؤیت است که طراحی مشابه با شیائومی ۱۳ دارد. با این تفاوت که سنسورهای دوربین اصلی و تله‌فوتو آن بزرگ‌تر است. دو بریدگی دیگر در ماژول دوربین احتمالاً مربوط به سنسور دوربین فوق‌عریض و LED‌ خواهند بود.

براساس برخی مشخصات شیائومی ۱۴ که طی هفته گذشته فاش شده است، انتظار می‌رود این گوشی هوشمند با چیپست اسنپدراگون ۸ نسل ۳ و باتری ۴۸۶۰ میلی‌آمپرساعتی با شارژ سریع سیمی ۹۰ واتی و شارژ بی‌سیم ۵۰ واتی در دسترس کاربران قرار بگیرد. همچنین انتظار می‌رود شیائومی ۱۴ پرو با همان چیپست و باتری بزرگ‌تر ۵۰۰۰ میلی‌آمپر‌ساعتی با شارژ سیمی ۱۲۰ وات و شارژ بی‌سیم ۵۰ واتی معرفی شود.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو