ارزش بازار ارزهای دیجیتالی افزایشی شد

ارزش بازار ارزهای دیجیتالی افزایشی شد

به گزارش آقا خسرو، از ابتدای سال تاکنون بیش از ۳۰۰۰ بیت‌کوین از ذخیره قدیمی به زندگی بازگشته‌اند.

در روز پنجشنبه (۱۲ ماه مه) نیز بیت‌کوین‌های خریداری شده در سال ۲۰۱۱ دوباره زنده شدند، زمانی که ۱۳۹ بیت‌کوین متعلق به آدرس ۱ H ۱ Ab ۶ به آدرس سگویت تازه ایجاد شده منتقل شد. مالک این بیت‌کوین‌های قدیمی که نزدیک به ۱۲ سال بیت‌کوین‌ها را نگه داشته بود، سکه‌ها را در ژوئن ۲۰۱۱ به قیمت کمی بیش از ۲۲۵۰ دلار خریداری کرده بود، فقط برای اینکه شاهد رشد آن‌ها به ۳.۵ میلیون دلار با قیمت فعلی بیت‌کوین شود.

این سکه‌ها متعلق به چیزی است که به عنوان ذخیره قدیمی شناخته می‌شود و به بیت‌کوینی که حداقل هفت سال پیش خریداری شده اشاره دارد، اگر چه برخی از تحلیلگران از پنج سال به عنوان تاریخ پایه خود استفاده می‌کنند.

طبق گزارشی از گلسنود، امسال شاهد حرکت قابل توجهی از بیت‌کوین قدیمی بودیم، با احیای ۳۲۰۰ بیت‌کوین که ۱۱۰۰ بیت آن مربوط به سال ۲۰۱۳ است.

به دلیل برانگیختن کنجکاوی زیاد، بازار شاهد بود که یک کیف پول واقعا قدیمی که در اکتبر ۲۰۱۰ ایجاد شد، ۴۲۹ بیت‌کوین را در مارس سال گذشته فروخت. یک سال بعد، در فوریه ۲۰۲۳، آدرس دیگری از دوره ساتوشی، ۴۱۲ بیت‌کوین را به ارزش ۹.۶ میلیون دلار پس از بیش از یک دهه انتقال داد.

به سختی می‌توان گفت که آیا اعتقادات این مالکان تغییر کرده یا این تحرکات مربوط به فروش سکه‌ها یا صرفا مرتبط با شیوه نگهداری شخصی است. با توجه به ماهیت مستعار بیت‌کوین، ممکن است هرگز واقعا ندانیم که این سکه‌های قدیمی متعلق به چه کسانی هستند یا با آن‌ها چه می‌کنند، به خصوص وقتی به ذخیره ساتوشی فکر کنیم که گفته می‌شود پنج درصد از کل عرضه را تشکیل می‌دهد.

با این حال، گلسنود نظراتی ارائه کرده است؛ به گفته ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای، سکه‌های غیرفعال پس از ۱۵۵ روز به طور فزاینده‌ای بعید است که فروخته شوند، اگر چه زمانی که این سکه‌ها فروخته می‌شوند، می‌توانند نشان دهنده تغییر در اعتقاد باشند.

خبرنامه اخیر این شرکت نشان می‌دهد که تعداد بیت‌کوین‌هایی که طی درازمدت نگهداری می‌شوند ماهیانه ۱۰۰ هزار بیت‌کوین در حال افزایش است.

علیرغم حرکت دیروز و هزینه‌های پراکنده دوره ساتوشی، بسیاری معتقدند که اکثریت عرضه بیت‌کوین‌های قدیمی (۴.۲۵ میلیون که تنها ۳۵۶ هزار آن تاکنون خرج شده) برای همیشه از بین رفته است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۱.۱۲ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۴۰ درصد بیشتر شده است.

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو