آزمون شناسایی کودک در معرض خطر:از لحاظ منطقی کدامیک از دو کودک بیشتر در معرض خطر قرار دارد!؟

آزمون شناسایی کودک در معرض خطر: بسیاری معتقدند که معماها و سوالات تصویری و دیگر اقسام بازی های فکری، ذهن شما را تحت کنترل قرار می دهند. لذا برای رهایی از این وضعیت باید بتوانید این معماها و سوالات را رمزگشایی کنید. اگر نتوانید رمزگشایی کنید، ذهن شما درگیر شده و تحت کنترل این معماها و بازی ها خواهد بود. پس با مجله خبری آقا خسرو و آزمون شناسایی کودک در معرض خطر همراه باشید.

باید بدانید برای اینکه بتوانید معماهای مختلف را رمزگشایی و حل کنید، باید تمرینات کافی داشته باشید. از سوی دیگر باید تلاش کنید که مهارت ها و توانائی های فردی و شناختی خود را افزایش دهید. می توان گفت که شما به کمک همین آزمون ها و سوالات شما می توانید بهتر عمل کنید و سریعتر معماهاو سوالات را رمزگشایی کنید. در آزمون شناسایی کودک در معرض خطر نیز شما با یکی از سوالات تصویری چالشی روبرو هستید. شما باید بتوانید در کمتر از 6 ثانیه با استفاده از تیزبنی و سطح تحلیل و ادراک خود آن را رمزگشایی و پاسخ دهید.

شاید بپسندید:

آزمون شناسایی کودک در معرض خطر

اگر فکر می کنید که شما جزو  نوابغ در حل سریع معماها و انواع پازل ها و سوالات تصویری هستید؟ ثابت کنید که قدرت تصویری شما در انجام این گونه معماها بی نظیر است. این معما در کنار تیزبینی نیازمند سطح قابل توجهی از ادراک و تحلیل منطقی شماست.

لذا اگر احساس می کنید که سطح مهارت و توانایی شناختی بالا دارید، آزمون شناسایی کودک در معرض خطر را از دست ندهید. در تصویر شما با دو کودک روبرو هستید که هر دو در حال عبور از خیابان هستند.. با توجه به تصویر و وضعیت هر دو آیا می توانید بگویید کدام کودک بیشتر در معرض خطر قرار دارد. فقط یادتان باشد برای پاسخگویی تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: تست شخصیت گیتار و شهر: بگو تو نگاه اول، چی دیدی تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟

آزمون شناسایی کودک در معرض خطر

احتمالاً بپسندید:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی کودک در معرض خطر

اگر هنوز متوجه پاسخ نشده اید؟ دوباره امتحان کنید، اما با این اشاره: سعی کنید به وضعیت هر کودک بیشتر توجه کنید. برای فرصت دوم پاسخگویی به آزمون شناسایی کودک در معرض خطر هم 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: کدام اتاق خواب را انتخاب می کنید!؟

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی کودک در معرض خطر: ممکن است کودک سمت راست را انتخاب کرده باشید. اما باید بدانید اگر این حیوان واقعی و وحشی بود، مادر با بی خیالی در حال خداحافظی از کودک خود نبود و قطعا احساس نگرانی می کرد. احتمالا حیوان تصویر یک مجسمه در کنار خیابان است. تصویر برداری به گونه ای شده که گویا حیوان داخل خیابان است. حتی ممکن است یکم تصویر سه بعدی کشیده شده کنار خیابان باشد.

اما اگر به کودک سمت چپ نگاه کنید او بی هوا در حال خداحافظی با پدر خود است و متوجه نیست که اتومبیلی به سرعت در حال نزدیک شدن است. لذا این کودک بیشتر در معرض خطر قرار دارد.

شاید بپسندید: تست بینایی با یافتن حرف A: فکر می کنی چشمات مثل عقاب تیزه، پس حرف A را پیدا کن!

پاسخ کودک در معرض خطر

امیدوارم از آزمون شناسایی فرزند خوانده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

اگر تیزبین باشی در 5 ثانیه، دختر سیمپسون ها را در تصویر پیدا می کنی!

آزمون شناخت همسر واقعی مرد: با شناسایی همسر مرد مشخص کنید که ذهنی قدرتمند و چابک دارید!؟

شخصیت با درخت مورد علاقه: کدوم درخت را می پسندی تا بگم دقیقا کی هستی!؟

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو