آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی: اگه باهوشی،بگو که کدوم یکی پیشخدمت نیست؟

آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی: اگر شما بتوانید این معمای تصویر را در زمان مشخص شده رمزگشایی کنه، در انجام سوالات تصویری متخصص بوده و می توان گفت شما نابغه هستید. اگر می خواهید میزان مهارت ها و توانمندی های خود را محک بزنید آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی  بهترین گزینه برای انجام این کار است. آیا شما می توانید این مورد را رمزگشایی و شکست دهید؟ ما قصد داریم شما را آزمایش کنیم.

پس آیا می توانید این معمای تصویری یا ذهنی را رمزگشایی کنید؟ نتایح و آمار موجود در فیس بوک طراح و سازنده آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی  نشان می دهد که تنها تعداد کمی از کاربران به رمز و راز آن پی بردند، و آن این است که دشواری آن را نمی توان “سهل” گرفت. بر همین اساس ما شما را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو به حل این بازی دعوت می کنیم، پس بیایید دیگر زمان را تلف نکنیم و بیایید تمام سرعت خود را افزایش دهیم. با مجله خبری آقا خسرو و آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی همراه شوید.

شاید بپسندید:

آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی

آیا این بازی واقعا راه حلی دارد؟ البته این کار را انجام می دهید، اما باید سریع باشد، همه بازی های ذهنی آسان نیستند: آیا می توانید آن را فقط در 4 ثانیه انجام دهید؟ این حداکثر زمان برای نامیدن خود، به عنوان یک نابغه در حل معماها و سوالات تصویری است. سوال آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی  این است: چه کسی پیشخدمت نیست؟

بیایید نشان دهیم که چه توانایی هایی دارید! این معما مانند معماهای معدود دیگری است و اکنون درباره آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی توضیح می دهیم: دو نفر از پرسنل یک رستوران را در تصویر آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی می بینیم که در حال پذیرایی از مهمانان خود هستند، اما اتفاق عجیبی رخ می دهد: کدام یک از آنها پیشخدمت نیست؟ حالا به این سوال پاسخ دهید. یادتان باشد که برای رمزگشایی این آزمون فقط 4 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: 

آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی

متقلب کدوم یکی هست؟ آیا به موقع پیشخدمت متقلب را شناسایی کردید؟ زمان شما به پاایان رسید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی : ما تمام تلاش خود را می کنیم و در اینجا با یک سرنخ پیش می رویم: باید به همه جزئیات توجه کنید: آیا چیز عجیبی در جیب این شخص می بینید؟ یک بار دیگر نگاه می کنیم. این معما حداقل برای باهوش ترین ذهن های اینترنتی آسان بود. اگر منصرف شده اید، بیایید دنبال جواب برویم تا شکی نباشد: شخص سمت راست، در جیب خود درون شیشه یک ماده سمی دارد.آیا می خواهد کسی را مسموم کند؟ ممکن است، اما او پیشخدمت نیست.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی راست مغزی یا چپ مغزی: در این آزمون خواهید فهمید که راست مغز هستید یا برعکس!

پاسخ آزمون پیشخدمت ساختگی

امیدوارم از آزمون شناسایی پیشخدمت ساختگی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

براینان جالب خواهد بود

شناسایی دزد ناشی: کدامیک از این دو دزد در ناشی گری دست همه ناشی ها رو از پشت بسته!؟

شناسایی راه فرار از خطر: تنهایک نابغه میتونه این مرد را از خطری که در کمین اوست، نجات دهد!

شناسایی زن دزد: اگه خیلی تیزی سریع بگو کدومیک از این 3 زن از فروشگاه سرقت کرده!؟

 آزمون شناخت خون آشام قاتل: اگه فکر می کنی ضریب هوشی ات بالاست،خون اشام قاتل را پیدا کن!

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو