آزمون شناسایی قاتل خونسرد: اگه ضریب هوشت بالاست، زن قاتل را پیدا کن!

آزمون شناسایی قاتل خونسرد: مجله خبری آقا خسرو با معماها و سوالات تصویری منتشر شده، به خوبی ذهن و مهارت های شناختی مخاطبان خود را به چالش بکشد. این سوال تصویری از جمله سوالاتی است که می تواند به خوبی مهارت ها و حتی میران هوش شما را مورد آزمایش قرار دهد. قاتل کدام زن است؟ باید گفت که آزمون شناسایی قاتل خونسرد به نحوی طراحی می شوند که برای پاسخگویی باید از نهایت دقت، تمرکز و نکته سنجی خود استفاده کنید. با مجله خبری آقا خسرو و آزمون شناسایی قاتل خونسرد همراه باشید.

همان گونه که بارها اشاره کرده ایم و محققان و کارشناسان حوزه سلامت بر آن تأکید کرده اند، بازی های فکری علاوه بر محک زدن توانائیهای شناختی شما، می توانند سبب رشد آن ها شوند. سرگرمی برای برای شما به ارمغان آورده و در نهایت قدرت منطق و تحلیل شما را افزایش دهند. آزمون شناسایی قاتل خونسرد از جمله همین آزمون هاست که ذهم و مغز شما را به چالش کشیده و سبب رشد توانائیهای شناختی شما خواهد شد. برای حل آزمون تنها 4 ثتیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت دو پرنده:5 تفاوت دو تصویر را در 8 ثانیه پیدا کنی،دقت و تمرکزت عالی است!

آزمون شناسایی قاتل خونسرد

به تصویر خوب نگاه کنید. در این تصویر شاهد حضور دو زن هستیم. در نگاه اول همه چیز عادی به نظر می رسد. زنان تصویر، زنان عادی ای هستند. اما اگر خوب دقت کنید، متوجه خواهید شد که دقیقا این گونه نیست یکی از زنان تصویر آزمون شناسایی قاتل خونسرد، فرد قاتلی هست که بسیار خونسرد مشغول فعالیت های شخصی خود است. سوالی که در آزمون شناسایی قاتل خونسرد مطرح می شود این است که کدامیک از دو زن تصویر، یک قاتل است؟

پس با توجه به تصویر و توضیحات بالا، با دقت و تمرکز کامل، تصویر آزمون شناسایی قاتل خونسرد را بررسی کنید. تحلیل و منطق شما می تواند به حل این ازمون کمک کند. پس چشمان خود را ببندید. نفس عمیقی بکشید و سپس چشمان خود را باز کرده و به دقت زوایای آزمون شناسایی قاتل خونسرد را نگاه کنید. یادتان باشد که تنها 4 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید:

آزمون شناسایی قاتل خونسرد

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:

پاسخ آزمون شناسایی قاتل خونسرد

یافتن پاسخ آزمون شناسایی قاتل خونسرد برای بسیاری از مخاطبان وب سایت آقا خسرو آسان است. ما مطمئن هستیم که مخاطبان آقا خسرو، به سطح بالایی از توانایی فردی و شناختی دست یافته اند. اما در صورت پیدا نکردن پاسخ می توانید با انجام آزمون های بیشتر، مغز خود را تمرین دهید. در آزمون شناسایی قاتل خونسرد نیز می توانید از فرصت دوم استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید:

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی قاتل خونسرد: بسیاری از افراد با دیدن دست در جعبه سمت چپ، حکم به قاتل بودن زن سمت چپ کردند. اما واقعیت اینجاست که نمی توان گفت که قاتل دست بریده شده قربانی خود را جلو چشم خود نگه داری کند. قاتل زن سمت راست که زیر حوله خود یک اسلحه دارد. او هر لحظه مواظب است که حمله ای علیه او صورت نگیرد.

شاید بپسندید: آزمون شناخت نادان ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر در حماقت و نادانی رودست ندارد!؟ چرا؟

پاسخ شناخت قاتل

شما چه فکر می کنید؟ قاتل کیست؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

امیدوارم از آزمون شناسایی قاتل خونسرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت بینایی با میوه متفاوت: قابل توجه تیزبین‌ها، تیزبینی خود را با یافتن میوه متفاوت تصویر اثبات کنید!

 آزمون شناسایی عدد 59 : قدرت چشم و چابکی ذهنی فوق العاده خود را با پیدا کردن عدد 59 اثبات کنید!

 در 4 ثانیه بگوئید که کدوم یکی تازه از زندان آزاد شده است!؟| زن جوان یا بابانوئل!؟

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو