آزمون شناسایی قاتل تصویر: فقط کسایی که هوش کارآگاهی شبیه شرلوک هلمز دارند،قاتل را پیدا می‌کنند!

آزمون شناسایی قاتل تصویر: بر کسی پوشیده نیست که یکی از مزیت های خوب بازی های فکری جنبه سرگرم کنندگی آن هاست. پس از فراگیری بیماری کرونا، سرگرمی ها در اینترنت فراگیرتر شدند. به طوری که بخش  قابل توجهی از صفحات شبکه های مختلف اجتماعی از توئیتر تا فیس بوک و … را سرگرمی هایی همچون انواع و اقسام بازی های فکری تشکبل می دهد. باید گفت که بازی های فکری علاوه بر اینکه اوقات فراغت را پر می کنند، می توانند زمینه را برای ورزش مغز نیز فراهم کنند.

کارشناسان حوزه سلامت معتقدند که بخشی از بیماری های مغز در کنار نوع سبک زندگی و تغذیه، مربوط به کم تحرکی مغز و ذهن است. با کمک بازی های فکری می توان، مغز و ذهن را ورزش داد و از بیماری هایی همچون آلزایمر و … پیشگیری کرد. همچنین زمینه توسعه و رشد مهارت ها و توانائی های شناختی را فراهم نمود. آزمون شناسایی قاتل تصویر مجله خبری آقا خسرو از جمله همین بازی های فکری است که شما برای پیدا کردن قاتل تصویر، باید از دقت و تمرکز خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: آزمون یافتن تفاوت تصویر خرس: به تیزبینی خودت اطمینان داری، پس تفاوت های دو خرس را پیدا کن!

آزمون شناسایی قاتل تصویر

بر اساس آنچه در پاراگراف های بالا اشاره شد، مجله خبری آقا خسرو بهترین و چالش برانگیزترین بازی های فکری را در حوزه سوالات و معماهای تصویری برای شما به اشتراک می گذارد. شما با مراجعه به وب سایت آقا خسرو و بررسی و تحلیل این ازمون ها می توانید ذهن و مغز خود را به صورت روزانه ورزش دهید. در صورتی که مرتب این فعالیت ها را ادامه دهید، پس از مدتی متوجه خواهید شد که ذهن تان متمرکزتر و نگاه تان به پدیده ها جزئی نگرانه شده است. پس با مجله خبری آقا خسرو همراه باشید و مطالب آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

در تصویر آزمون شناسایی قاتل تصویر، شاهد حضور دو مرد هستید. تصویر عجیبی در مقابل چشمان شما قرار گرفته است. یکی از این دو مرد، قاتلی است که قربانی خود را با وسیله موجود در دست خود از بین برده است. اما فقط یکی از این دو قاتل هستند. به نظر کدامیک می تواند قاتل باشد. با دقت جزئیات تصویر را بررسی کنید.. یادتان باشد که برای رسیدن به پاسخ تنها 4 ثانیه وقت دارید!

شاید بپسندید: آزمون شناسایی انسان واقعی:اگه نکته سنج باشی، در یک نگاه انسان واقعی را در میان ربات ها پیدا کنید!

آزمون شناسایی قاتل تصویر

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی قاتل تصویر

احتمالا تاکنون پاسخ آزمون شناسایی قاتل تصویر را پیدا کرده اید.اگر هنوز گیج هستید و زمان بیشتری برای پاسخ می خواهید، می توانید به بالا برگردید و جزئیات تصویر آزمون شناسایی قاتل تصویر را بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی قاتل تصویر: بسیاری از افراد مرد سمت راست را قاتل معرفی کردند. اما اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که وسیله در دست این مرد بیشتر شبیه یک اسباب بازی است. اهرم دسته ها به تیغه ها ربطی پیدا نمی کند. اما مرد سمت چپ در حالی که توانسته قربانی خود را از بین ببرد، قیچی خود را تمیز کرده است. اما گویا کودک از قتلی که مرد انجام داده باخبر است و شما می توانید نگرانی و اضطراب و ترس را در چهره دخترک مشاهده کنید.

شاید بپسندید:

پاسخ شناسایی قاتل

امیدوارم از آزمون شناسایی قاتل تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

شناسایی کودک در معرض خطر:از لحاظ منطقی کدامیک از دو کودک بیشتر در معرض خطر قرار دارد!؟

 آزمون شناسایی فرزند خوانده: آیا می توانید بگوئید کدامیک از دو کودک، به فرزندخواندگی گرفته شده است؟

تست بینایی با یافتن حرف A: فکر می کنی چشمات مثل عقاب تیزه، پس حرف A را پیدا کن!

اگر تیزبین باشی در 5 ثانیه، دختر سیمپسون ها را در تصویر پیدا می کنی!

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو