آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زن کودک ربا را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی زن کودک ربا: یکی از جنبه های جالب و سرگرم کننده شبکه های اجتماعی مطالب است که محتوای فکری و هوش را منتشر می کنند. بازی های فکری و انواع و اقسام آن که به شکل های گوناگون در این شبکه ها منتشر می شوند، علاقمندان و طرفداران خاص خود را دارند. مجله خبری آقا خسرو با درک این مسئئله تلاش دارد تا برخی از این بازی ها را با مخاطبان خود در این وب سایت به اشتراک بگذارد. پس امروز هم با آزمون شناسایی زن کودک ربا و مجله خبری آقا خسرو همراه باشید.

به باور بسیاری از محققان، بازی های فکری علاوم بر اینکه می توانند یگ گزینه برای پر کردن اوقات فراغت افراد باشند، از طرف دیگر می توانند زمینه را برای رشد توانائی ها و مهارت های شناختی افراد فراهم کنند. در آزمون شناسایی زن کودک ربا شما باید بتوانید در زمان محدود 5 ثانیه ای زن کودک ربا را شناسایی کنید. اگر هوش کارآگاهی و نبوغ پلیسی داشته باشید در این زمان محدود قادر خواهید بود که آزمون شناسایی زن کودک ربا  را رمزگشایی کنید.

شاید بپسندید: بهم بگو وقتی چای می خوری، لیوان رو چه جوری نگه می داری تا بگم نقاط قوت و ضعف ات چیه!؟

آزمون شناسایی زن کودک ربا

همانطور که اشاره شد معماها و سوالات هوش تصویری می توانند برای شما مفید باشند. مغز شما را فعال نگه دارند و زمینه را برای رشد مهارت های شما فراهم نمایند. پس لازم است به صورت روزانه و مرتب، این بازی ها را در برنامه های خود قرار دهید و به این وسیله ورزش روزانه ذهن و مغز خود را فراهم کنید.

در آزمون شناسایی زن کودک ربا شما با تصویری عجیب روبرو هستید. دو تصویر در یک تصویر به نمایش در آمده است. در هر دو یک زن و یک کودک مشاهده می شوند. شاید در نگاه اول همه چیز طبیعی باشد، اما اگر خوب دقت کنید یکی از کودکان توسط یکی از این زنان ربوده شده است، اما کدامیک؟

این سوالی است که شما باید در آزمون شناسایی زن کودک ربا به آن پاسخ دهید. پس با دقت به تصویر نگاه کنید و تلاش کنید تا در زمان 5 ثانیه کودک ربا راش شناسایی کنید.

شاید بپسندید: اگر ضریب هوشی بالایی دارید، می توانید فرد دروغگو فروشگاه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!

آزمون شناسایی زن کودک ربا

.

احتمالاً بپسندید:  آزمون شناسایی قاتل شاهزاده: از هوش کارآگاهی خودت استفاده کرده و قاتل را شناسایی کنید!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی زن کودک ربا

ما می دانیم که حل ا آزمون شناسایی زن کودک ربا به این راحتی نیست. لذا اگر در تلاش اول نتوانستید به پاسخ برسید، اشکالی ندارد. 5 ثانیه دوم هم به شما اختصاص داده می شود. لذا تلاش کنید در این 5 ثانیه پاسخ آزمون شناسایی زن کودک ربا  را پیدا کنید.

شاید بپسندید: تست روان شناسی جالب: در این موقعیت قرار بگیرید چه کسی را نجات می دهید!؟| همسر یا فرزند!؟

.

.

.

.

 

.

پاسخ آزمون شناسایی زن کودک ربا: ممکن است برخی بلافاصله زن سمت چپ را کودک ربا معرفی کنند. اما واقعا این درست نیست. این زن پرستاری است که از گریه های گاه و بی گاه کودک عاصی شده است. هیچ کودک ربایی نمی خواهد صدای گریه کودک احیاناً به بیرون درز کند. اما زن سمت راست مشکوک است. او احتمالا با خانواده کودک درباره مبلغ آزادی کودک صحبت می کند. کودک غمگین است و ناامیدانه با مکعب کلمات کلمه کمک انگلیسی را نوشته است.

شاید بپسندید:

پاسخ زن کودک ربا

امیدوارم از آزمون شناسایی زن کودک ربا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

 

تست ضریب هوشی: آیا می توانید اشتباه را در تصویر ایستگاه فضایی در 7 ثانیه پیدا کنید؟

اعضای خانواده تصویر در حال گرفتن عکس یادگاری هستند، اما یکی فوت کرده، کدام یکی!؟

آزمون شناسایی کودک گرگینه: گرگینه کدامیک از کودکان تصویر است!؟

آزمون شناسایی وضعیت خطرناک تر: با توجه به شرایط، کدامیک از این دو زن زنده نخواهد ماند!؟

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو