آزمون شناخت فرد در معرض خطر: کدام یک از این زن در موقعیت بدتری قرار گرفته است!؟

آزمون شناخت فرد در معرض خطر: بررسی شبکه اجتماعی سازنده آزمون شناخت فرد در معرض خطر نشان می دهد که تنها 2 درصد افراد، موفق شده اند که پاسخ این آزمون را در زمان مشخص شده ارائه دهمد. این ازمون از جمله آزمون هایی است که شما برای رمزگشایی آن باید هم قدرت بینایی بالا داشته باشید و هم اینکه از سطح بالای قوه ادراک و منطق تحلیلی برخوردار باشید.

اگر شما بتوانید این معمای تصویری را در 5 ثانیه حل کنید، باید گفت که در حل معماها و سوالات تصویری یک نابغه تمام عیار هستید. شما در آزمون شناخت فرد در معرض خطر باید بتوانید با کمک مهارت شناختی و قدرت تحلیل خود به این سوال پاسخ دهید: چه کسی در معرض خطر بیشتری قرار دارد. با مجله خبری آقا خسرو و آزمون شناخت فرد در معرض خطر همراه باشید.

شاید بپسندید:

آزمون شناخت فرد در معرض خطر

پس اگر به دنبال سنجش مهارت ها و توانائی ها خود هستید در جای مناسبی قرار گرفته اید. شما نباید آزمون شناخت فرد در معرض خطر را از دست بدهید. شما با کمک این آزمون می توانید به راحتی اثبات کنید که یک نابغه واقعی هستید و این چالش را در زمان مشخص شده توانستید حل کنید.

این نوع تمرینات در حال حاضر مورد علاقه همه هستند و از روز اولی که وارد اینترنت شدند، ذهن کاربران را به خود اختصاص دادند تا ثابت کنند که واقعاً 100٪ آمادگی ذهنی دارند.

در تصویر آزمون شناخت فرد در معرض خطر، دو زن جوان در وسط دریا گیر افتاده اندو کشتی آنها غرق شده است و هر دو در معرض خطر قرار دارند. خطر غرق شدن و خطر کوسه! اما اگر دقت کنید یکی از کوسه ها در معرض خطر جدی تری قرار دارد. بنابراین مأموریت شما در اینجا این است که بفهمید چه کسی کمترین شانس را دارد که سالم از دریا نجات پیدا کند؟ با هم تصویر را مرور می کنیم.صحنه را تجزیه و تحلیل کنید و در 5 ثانیه به پاسخ صحیح برسید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی آدم دغل قابق: چه کسی برای پیروزی در مسابقه قایق رانی، کمتر تلاش می کند؟

آزمون شناخت فرد در معرض خطر

شاید بپسندید:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت فرد در معرض خطر

زمان 5 ثانیه شما به پایان رسید. اگر نتوانستید به یک پاسخ مشخص برسید، بهتر است بار دیگر به تمام جزئیات تصویر آزمون شناخت فرد در معرض خطر توجه کنید.. چشمان خود را باز کنید زیرا مسیری که برای پایان دادن به مسابقه به شدت به آن نیاز دارید می تواند در هر جایی باشد.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:

پاسخ آزمون شناخت فرد در معرض خطر: زنی که کمترین احتمال زنده ماندن را دارد، بر روی تخته خود را نگه داشته است، زیرا اگرچه به نظر می رسد که او به نسبت زن سمت راست، وضعیت بهتری دارد.، اما حقیقت این است که او خون ریزی شدیدی داشته و همین باعث می شود که کوسه نیز به سوی جلب شود. هر چند تخته هم در حال از هم پاشیده شدن است.

شاید بپسندید:

پاسخ شناخت زن در معرض خطر

امیدوارم از آزمون شناخت فرد در معرض خطر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی قاتل خونسرد: اگه ضریب هوشت بالاست، زن قاتل را پیدا کن!

شناسایی تفاوت دو پرنده:5 تفاوت دو تصویر را در 8 ثانیه پیدا کنی،دقت و تمرکزت عالی است!

آزمون شناخت نادان ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر در حماقت و نادانی رودست ندارد!؟ چرا؟

تست قدرت بینایی با میوه متفاوت: قابل توجه تیزبین‌ها، تیزبینی خود را با یافتن میوه متفاوت تصویر اثبات کنید!

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو