آزمون حل معمای هواپیما:چرا مرد، همسرش را با اینکه دوست داره به بیرون هواپیما پرت کرده!؟

آزمون حل معمای هواپیما: اگر نکته سنج و تیزبنی باید بتوانید در زمان 3 ثانیه ای، به این سوال پاسخ دهید که چرا مرد، همسرش را به بیرون از هواپیما پرت کرده است؟ او همسرش را دوست دارد. یکی از مزیت های خوب بازی های فکری جنبه سرگرم کنندگی آن هاست. این روزها بخش  قابل توجهی از صفحات شبکه های مختلف اجتماعی از توئیتر تا فیس بوک و … را سرگرمی هایی همچون انواع و اقسام بازی های فکری تشکبل می دهد. این بازی های علاوه بر اینکه اوقات فراغت را پر می کنند، می توانند زمینه را برای ورزش مغز شما فراهم کنند.

به باور کارشناسان حوزه سلامت بخشی از بیماری های مغز در کنار نوع سبک زندگی و تغذیه مربوط به بی تحرکی مغز و ذهن می باشد. شما با کمک بازی های فکری می توانید، مغز و ذهنتان را ورزش دهید و علاوه بر اینکه از بیماری هایی همچون آلزایمر و … پیشگیری کنید، زمینه توسعه و رشد مهارت ها و توانائی های شناختی خود را فراهم کنید. آزمون حل معمای هواپیما مجله خبری آقا خسرو از جمله همین بازی های فکری است که شما برای پیدا کردن پاسخ آزمون باید از دقت و تمرکز خود به نحو احسن استفاده کنید. این مسئله فعالیت های مغز شما را افزایش می دهد.

شاید بپسندید:

آزمون حل معمای هواپیما

با توجه به آنچه در پاراگراف های بالا اشاره شد، مجله خبری آقا خسرو بهترین و چالش برانگیزترین بازی های فکری را در حوزه سوالات و معماهای تصویری برای شما به اشتراک می گذارد. شما با مراجعه به وب سایت آقا خسرو و بررسی و تحلیل این ازمون ها می توانید ذهن و مغز خود را به صورت روزانه ورزش دهید. اگر به صورت مرتب این فعالیت را ادامه دهید پس از مدتی متوجه خواهید شد که ذهن تان متمرکزتر و نگاه تان به پدیده جزئی نگرانه شده است. پس با مجله خبری آقا خسرو و آزمون حل معمای هواپیما همراه باشید و مطالب آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

در تصویر آزمون حل معمای هواپیما، زن و شوهری را می بنید که سوار بر هواپیما هستند. زن در حال سقوط از هواپیماست. گویا مرد او را به بیرون از هواپیما هل داده است. با دقت جزئیات تصویر را بررسی کنید. آنچه که آزمون حل معمای هواپیمااز شما می خواهد پاسخبه این سوال است که چرا مرد این کار را کرده است. او همسرش را دوست دارد، ولی با این حال این کار را کرده است. تصویر آزمون حل معمای هواپیما را با هم مرور می کنیم. یادتان باشد که برای رسیدن به پاسخ تنها 3 ثانیه وقت دارید!

شاید بپسندید:

آزمون حل معمای هواپیما

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون حل معمای هواپیما

احتمالا تاکنون پاسخ آزمون حل معمای هواپیما را پیدا کرده باشید.اگر هنوز گیج هستید و زمان بیشتری برای پاسخ می خواهید، می توانید به بالا برگردید و جزئیات تصویر آزمون حل معمای هواپیمارا بررسی کنید.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:  آزمون شناسایی نوزاد گنگستر: اگر تیزی بگو کدوم یکی نوزاد گنگستر شهر است!؟

پاسخ آزمون حل معمای هواپیما: اشکالات متعددی در تصویر دیده می شود. بال هواپیما بسیار نزدیک به درب جلوی هواپیماست. کابین خالبان در هواپیما وجود ندارد. همچنین اگر به فرض هواپیما در ارتفاع پائین در حال حرکت باشد، در همین حرکت هم باد شدیدی تولید می شود. موها و لباس های زن و مرد، باید به خاطر باد شدید، وضعیت دیگری داشته باشند، اما این گونه نیست. به نظر می رسد که این تصویری از یک هواپیمای ساختگی است. هواپیمایی برای عکس گرفتن. لذا برای جالب تر شدن عکس مرد همسرش را هل داد ه است. احتمالاً یک تشک نرم هم انتظار همسر او را می کشد تا موقع افتادن آسیبی نبیند.

احتمالاً بپسندید: 

پاسخ آزمون معمای هواپیما

امیدوارم از آزمون چه کسی پول را برداشته استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی آقا خسرو مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی زن زندانی در شرف ازدواج:کدام زندانی زن قبل از رندانی شدن تصمیم داشت ازدواج کند!؟

هوش کارآگاهیت رو با پیدا کردن کسی که تصمیم به کودک ربایی دارد، محک بزن!

آزمون پیدا کردن زن متظاهر: نکته سنجی‌ات را با شناسایی زنی که تظاهر به ثروتمندی می‌کند، اثبات کن!

 

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید


نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

دنبال چی میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو

فال هفته pmc

فال این هفته پی ام سی

آخرین مطالب

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter
Pinterest

مطالب مناسب سلیقه شما از نظر آقا خسرو

پاسخ شما به دیدگاه

اگر این مطلب چیزی که میخواهی نبود و هنوز هم

دنبال چی میگردی؟

دنبال مطلب دیگری میگردی؟

ثبت سفارش اختصاصی آقا خسرو برات پیدا میکنه
ویژه آقا خسرو